Soccer 2010
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Soccer 2010

Sport, Fotbal, Soccer, Mondial 2010, Liga I, Champions League, Europa League, Tenis si multe altele .


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vrei sa plece Becali?

+2
Ramses
edward
6 participanți

Vrei sa plece Becali?

Vrei sa plece Becali? I_vote_lcap67%Vrei sa plece Becali? I_vote_rcap 67% [ 4 ]
Vrei sa plece Becali? I_vote_lcap33%Vrei sa plece Becali? I_vote_rcap 33% [ 2 ]
Total voturi : 6


In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Vrei sa plece Becali? Empty Vrei sa plece Becali? Mar Iun 08, 2010 5:16 pm

edward

edward

Contestat vehement de suporteri, Becali a ramas pana la urma la Steaua, ati vrea insa sa plece?

Vrei sa plece Becali? Gigi_becali_nou_3



Ultima editare efectuata de catre edward in Vin Iun 18, 2010 11:34 pm, editata de 2 ori

2Vrei sa plece Becali? Empty Re: Vrei sa plece Becali? Mar Iun 08, 2010 6:09 pm

Ramses

Ramses

nu deoarece este cel care sustine de unu singur care a adus la bucuresti real

3Vrei sa plece Becali? Empty Re: Vrei sa plece Becali? Mier Iun 09, 2010 4:30 am

predator94

predator94

eu as vrea sa plece a dus echipa de rapa .....

4Vrei sa plece Becali? Empty Re: Vrei sa plece Becali? Mier Iun 09, 2010 4:34 am

edward

edward

Da,Steaua a si avut performante cu el,a castigat 2 campionate, a ajuns in semifinalele Cupei UEFA si s-a calificat de trei ori consecutiv in grupele Ligii Campionilor. Insa in ultimii 2 ani a fost o echipa foarte slaba, n-a mai jucat nimic si vina principala e tot a lui Becali. Suporterii au dreptate cand il contesta.

5Vrei sa plece Becali? Empty Re: Vrei sa plece Becali? Vin Iun 18, 2010 8:27 pm

Cosmin_CFR

Cosmin_CFR

Mie nu mi se pare un patron chiar asa prost. Mai are momentele lui dar a facut si performanta.

6Vrei sa plece Becali? Empty Re: Vrei sa plece Becali? Vin Iun 18, 2010 11:18 pm

edward

edward

Da a facut si performante dar cateodata e prost

7Vrei sa plece Becali? Empty Re: Vrei sa plece Becali? Mar Iun 22, 2010 11:18 pm

Ramses

Ramses

acum in sfarsit nu se mai baga farao king piti face tot asa si trebuie

8Vrei sa plece Becali? Empty Re: Vrei sa plece Becali? Mier Iun 23, 2010 4:45 pm

edward

edward

Tu chiar crezi ma ca nu se mai baga ? Stai sa piarda Piturca 2-3 meciuri la rand si sa vezi cum se baga.

9Vrei sa plece Becali? Empty Re: Vrei sa plece Becali? Mar Iul 06, 2010 3:48 pm

Ramses

Ramses

piturca face tot becali nu poate sa se mai bage la echipa ca piturca are clauza de 2 milioane de euro :fa

10Vrei sa plece Becali? Empty Re: Vrei sa plece Becali? Mar Iul 06, 2010 4:29 pm

Forza Rapid

Forza Rapid

Tot o sa se bage ma dar esti prea incet la minte sa intelegi. Piturca daca pierde 2-3 meciuri la rand sa vezi cum o sa-l injure Becali. Laughing

11Vrei sa plece Becali? Empty Re: Vrei sa plece Becali? Mar Iul 06, 2010 4:58 pm

Ramses

Ramses

tu esti incet la minte ca daca se baga trebuie sa-i dea lui piti 2 milioane de euro

12Vrei sa plece Becali? Empty Re: Vrei sa plece Becali? Mar Iul 06, 2010 5:13 pm

edward

edward

Parerea mea este ca se va baga doar daca Steaua va pierde 4-5 meciuri la rand pentru ca nu va mai suporta.

13Vrei sa plece Becali? Empty Re: Vrei sa plece Becali? Mar Iul 06, 2010 7:39 pm

Pysoi

Pysoi

da edward asa e

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Vrei sa devii moderator ?

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum