Soccer 2010
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Soccer 2010

Sport, Fotbal, Soccer, Mondial 2010, Liga I, Champions League, Europa League, Tenis si multe altele .


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cine castiga Wimbledon?

4 participanți

Cine castiga Wimbledon?

Cine castiga Wimbledon? I_vote_lcap60%Cine castiga Wimbledon? I_vote_rcap 60% [ 3 ]
Cine castiga Wimbledon? I_vote_lcap20%Cine castiga Wimbledon? I_vote_rcap 20% [ 1 ]
Cine castiga Wimbledon? I_vote_lcap0%Cine castiga Wimbledon? I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Cine castiga Wimbledon? I_vote_lcap20%Cine castiga Wimbledon? I_vote_rcap 20% [ 1 ]
Cine castiga Wimbledon? I_vote_lcap0%Cine castiga Wimbledon? I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Total voturi : 5


In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Cine castiga Wimbledon? Empty Cine castiga Wimbledon? Mier Iun 16, 2010 10:00 pm

edward

edward

Wimbledon incepe pe 21 iunie si va fi transmis de sport.ro. Cine credeti ca va castiga acest turneu?

Cine castiga Wimbledon? Wimbledon-741243



Ultima editare efectuata de catre edward in Sam Iun 19, 2010 10:59 pm, editata de 1 ori

2Cine castiga Wimbledon? Empty Re: Cine castiga Wimbledon? Mier Iun 16, 2010 10:12 pm

Forza Rapid

Forza Rapid

MURRAY VA CASTIGA

3Cine castiga Wimbledon? Empty Re: Cine castiga Wimbledon? Vin Iun 18, 2010 8:37 pm

Cosmin_CFR

Cosmin_CFR

NADAL Very Happy

4Cine castiga Wimbledon? Empty Re: Cine castiga Wimbledon? Vin Iun 18, 2010 9:10 pm

Ramses

Ramses

NADAL este cel mai bun farao farao king

5Cine castiga Wimbledon? Empty Re: Cine castiga Wimbledon? Vin Iun 18, 2010 11:05 pm

edward

edward

Eu am votat Federer pentru ca este favoritul meu, insa si Murray are sanse. Nadal nu prea cred deoarece este slabut pe iarba nu joaca asa bine ca pe zgura. rabbit

6Cine castiga Wimbledon? Empty Re: Cine castiga Wimbledon? Mar Iul 06, 2010 5:03 pm

Forza Rapid

Forza Rapid

A castigat Nadal.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Cine castiga Mondialul?

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum