Soccer 2010
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Soccer 2010

Sport, Fotbal, Soccer, Mondial 2010, Liga I, Champions League, Europa League, Tenis si multe altele .


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cel mai bun portar al Mondialului

3 participanți

Cine este cel mai bun portar ?

Cel mai bun portar al Mondialului I_vote_lcap50%Cel mai bun portar al Mondialului I_vote_rcap 50% [ 2 ]
Cel mai bun portar al Mondialului I_vote_lcap0%Cel mai bun portar al Mondialului I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Cel mai bun portar al Mondialului I_vote_lcap0%Cel mai bun portar al Mondialului I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Cel mai bun portar al Mondialului I_vote_lcap0%Cel mai bun portar al Mondialului I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Cel mai bun portar al Mondialului I_vote_lcap25%Cel mai bun portar al Mondialului I_vote_rcap 25% [ 1 ]
Cel mai bun portar al Mondialului I_vote_lcap25%Cel mai bun portar al Mondialului I_vote_rcap 25% [ 1 ]
Total voturi : 4


In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Cel mai bun portar al Mondialului Empty Cel mai bun portar al Mondialului Lun Iun 07, 2010 3:28 pm

Admin


Admin

Care este dupa parerea ta cel mai bun portar de la Mondial?

https://world-soccer2010.forumgratuit.ro

2Cel mai bun portar al Mondialului Empty Re: Cel mai bun portar al Mondialului Mar Iun 08, 2010 3:29 am

edward

edward

Am votat Casillas, dar si Julio Cesar este un portar valoros.

3Cel mai bun portar al Mondialului Empty Re: Cel mai bun portar al Mondialului Mar Iun 08, 2010 3:58 am

predator94

predator94

Eu am votat bufon stiu ca apara bine acum nush .. orcum l-am votat pt ca-mi plc inainte cum apara

4Cel mai bun portar al Mondialului Empty Re: Cel mai bun portar al Mondialului Mar Iun 08, 2010 5:20 am

edward

edward

La Juventus in ultima vreme a facut multe gafe, insa la nationala Italiei apara bine. Sa vedem la Mondial cum va juca. flower

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum