Soccer 2010
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Soccer 2010

Sport, Fotbal, Soccer, Mondial 2010, Liga I, Champions League, Europa League, Tenis si multe altele .


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Ce echipa va marca cel mai mult?

4 participanți

Ce echipa va marca cel mai mult?

Ce echipa va marca cel mai mult? I_vote_lcap75%Ce echipa va marca cel mai mult? I_vote_rcap 75% [ 3 ]
Ce echipa va marca cel mai mult? I_vote_lcap0%Ce echipa va marca cel mai mult? I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Ce echipa va marca cel mai mult? I_vote_lcap0%Ce echipa va marca cel mai mult? I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Ce echipa va marca cel mai mult? I_vote_lcap0%Ce echipa va marca cel mai mult? I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Ce echipa va marca cel mai mult? I_vote_lcap25%Ce echipa va marca cel mai mult? I_vote_rcap 25% [ 1 ]
Ce echipa va marca cel mai mult? I_vote_lcap0%Ce echipa va marca cel mai mult? I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Ce echipa va marca cel mai mult? I_vote_lcap0%Ce echipa va marca cel mai mult? I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Total voturi : 4


In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Ce echipa va marca cel mai mult? Empty Ce echipa va marca cel mai mult? Mar Iun 08, 2010 12:58 am

Admin


Admin

Ce nationala credeti ca va inscrie cele mai multe goluri la Mondial?

https://world-soccer2010.forumgratuit.ro

2Ce echipa va marca cel mai mult? Empty Re: Ce echipa va marca cel mai mult? Mar Iun 08, 2010 3:14 am

predator94

predator94

Argentina...

3Ce echipa va marca cel mai mult? Empty Re: Ce echipa va marca cel mai mult? Mar Iun 08, 2010 3:19 am

edward

edward

Argentina zic si eu. In atac ii au pe Messi, Higuain,Tevez,Aguero,Milito... super atac. Si Spania cred ca va marca foarte mult, insa votez Argentina.

4Ce echipa va marca cel mai mult? Empty Re: Ce echipa va marca cel mai mult? Lun Iun 21, 2010 12:29 am

Ramses

Ramses

argentina, au cei mai buni atacanti

5Ce echipa va marca cel mai mult? Empty Re: Ce echipa va marca cel mai mult? Lun Iun 21, 2010 1:17 am

edward

edward

Da, au dat 4 goluri cu Coreea de Sud. Pana acum Higuain e golgeter. rabbit bounce Basketball

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Unde v-a placut mai mult?

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum